W dniach 18-19 października odbędzie się XIX edycja Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej organizowanej przez ELSA Poland.  Tym razem będzie poświęcona opodatkowaniu gospodarki cyfrowej.  Nasze Stowarzyszenie jest partnerem merytorycznym przedsięwzięcia.

www:

http://okp.elsa.org.pl/

facebook:

https://www.facebook.com/events/783762955153062/

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa (OKP) jest jednym z głównych projektów organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland już po raz dziewiętnasty. Przez ten czas Konferencję odwiedziły tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Współorganizatorem tegorocznej Konferencji została Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

W tym roku Ogólnopolska Konferencja Podatkowa odbędzie się w dniach 18 – 19 października. Pierwszego dnia wydarzenia w trzech panelach transmitowanych równolegle w Internecie, dotyczących odpowiednio opodatkowania transakcji kryptowalutami, opodatkowania digital economy oraz cyfrowej kontroli podatnika w gronie ekspertów oraz studentów prawa i kierunków biznesowych zdiagnozowane zostaną największe bolączki polskiego systemu podatkowego i czekające go w przyszłości zmiany.

Drugiego dnia podkreślony zostanie iście ogólnopolski i praktyczny charakter projektu poprzez organizację w kilku ośrodkach akademickich cyklu warsztatów poświęconych przedmiotowej problematyce, podczas których studenci będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z praktykami, a także sprawdzić swoje umiejętności analityczne.

OKP