6 lipca (poniedziałek) w Krakowie w ramach ELSA Law School, którego partnerem jest nasze Stowarzyszenie, odbędzie się wykład Prof. Aleksandra Rusta (Wirtschaftsuniversität Wien) nt. “The OECD and EU proposals to fight against double non-taxation”. Szczegóły na stronie wydarzenia na facebooku.

Globalizacja, transakcje transgraniczne i coraz większa mobilność stanowią olbrzymie wyzwanie dla prawa podatkowego.

Większość z nas słyszało w tym kontekście również o problematyce podwójnego opodatkowania. Co jednak jeżeli dany produkt, usługa czy obrót nie jest opodatkowany w żadnym z tych dwóch państw?

Podwójne nieopodatkowanie to realny problem dla fiskusa, a o jego skali świadczą sprawy firm takich jak m. in. Apple, Starbucks, Microsoft, Amazon. Serdecznie zapraszamy na wykład „The OECD and EU proposals to fight against double non-taxation” prof. Alexandra Rusta z Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu, podczas którego pochylimy się nad tą palącą kwestią.

Wykład będzie równocześnie ceremonią otwarcia trwającego w Krakowie w dniach 5-12.07.2015 r. Law School on International Tax Law – więcej informacji o wydarzeniu na naszej stronie internetowej: www.lawschoolcracow.pl.

Językiem wykładowym będzie angielski.

Wstęp na wykład jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisy.