XXIII XXIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa – już wkrótce!

XXIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa „Współczesne wyzwania dla systemu prawa podatkowego” odbędzie się w dniach  26 – 27  października 2022 roku w formie hybrydowej.

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa to jeden z flagowych projektów ELSA Poland, który tworzy forum wymiany wiedzy i doświadczenia. Dzięki niemu Uczestnicy nabywają nowe kompetencje przydatne na studiach oraz na ścieżce kariery zawodowej. Projekt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, co obrazuje fakt, iż przez wszystkie edycje został odwiedzony przez tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym, a w zeszłym roku wzięło w nim udział ponad pół tysiąca osób. Wydarzenie od lat jest również wspierane przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia odbywającego się pod hasłem “Współczesne wyzwania dla systemu prawa podatkowego” mającego na celu analizę najistotniejszych problemów i zmian, które pojawiły się w świecie prawa podatkowego w aspekcie krajowym i międzynarodowym na przestrzeni 2021 i 2022 roku wraz z konstruktywną dyskusją nad nimi. Podczas dwóch dni konferencji w gronie ekspertów rozważymy wpływ sytuacji na świecie na kwestie podatkowe, zmiany jakie nastąpiły w podatkach w związku z wojną na Ukrainie, kwestię wywożenia towarów bez VAT za granicę w związku z prawem humanitarnym oraz jak została przeformułowana preferencja podatkowa. Pierwszego dnia wydarzenia Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę w czasie 3 paneli prelekcji oraz panelu dyskusyjnego. Drugi dzień natomiast będzie okazją do wykorzystania nabytej wiedzy i sprawdzenia umiejętności analitycznych w praktyce podczas warsztatów.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/22V95KMwx

Link do rejestracji: https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1675

Partnerzy

Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych

 Stowarzyszenie Naukowe Prawa Podatkowego - facebook  Stowarzyszenie Naukowe Prawa Podatkowego - linkedIn

ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków
e-mail: stowarzyszenie@snpp.pl